images/slides/wkrajina.jpg
images/slides/vcela-na-vrbe.jpg
images/slides/upeni-slatina-nad-upou.jpg
images/slides/starost-se-starostkou.jpg
images/slides/rozcesti.jpg
images/slides/ratiborice-zamek.jpg
images/slides/pietni-akce-pamatnik-generala-gablenze.jpg
images/slides/nove-mesto-nad-metuji.jpg
images/slides/mlyn-pl.jpg
images/slides/adr.jpg
images/slides/_zoo-dvur-kralove.jpg
images/slides/_zoo-dvur-kralove-safari.jpg
images/slides/_zima2.jpg
images/slides/_zima.jpg
Ubytování
Fotogalerie
Rezervace
Ceník
Okolí
Kontakt

Pro seniory

 
Apartmány Rtyňka zaručují díky své poloze na samém okraji města v těsné blízkosti lesa absolutní klid. U nás můžete odpočívat, popřemýšlet, načerpat nové síly, užít si pohodovou dovolenou se svými vnoučaty a samozřejmě poznat přírodní a kulturní krásy kraje Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků.
Mírně zvlněná krajina Kladského pomezí a Jestřebích hor uspokojí jak náročné, tak méně zdatné návštěvníky, kteří mohou navštívit nepřeberné množství přírodních a kulturních památek. Ty nejzajímavější najdete v našich odkazech.
Pokud nejste držitelem řidičského oprávnění nebo nevlastníte automobil, můžete využít pravidelných vlakových (Rtyně v Podkrkonoší zastávka; 100m) a autobusových spojů (500m).
Krkonoše Výlety je samozřejmě možné podniknout také přímo od našeho penzionu. Doporučujeme příjemnou procházku po tzv. „Panské cestě,“ Broumovských stěnách, návštěvu Malých Svatoňovic nebo Babiččina údolí.

Nejhezčí výhledy s překrásnými panoramaty a procházky po Kladském pomezí a Jesřebích horách zažijete právě v období podzimu, kdy už nepanují velká horka, prořídnou řady turistů a listí okolních lesů hraje všemi barvami.

Polské příhraničí
Místní lesy jsou doslova rájem pro houbaře. Na své si u nás přijdou také milovníci rybaření.
Navštívit můžete také některé z mnoha kulturních akcí. Obzvlášť doporučujeme Mezinárodní folklorní festival v Červeném Kostelci, Koletovu Rtyni nebo Semifinále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu.
Pokud se chcete na zábavě sami aktivně podílet, můžete navštívit Radikovaný hostinec u Novotných v Řešetově Lhotě, který pořádá každou neděli taneční odpoledne pro seniory (13:15-17:15). Výhodou je dobré vlakové spojení.