images/slides/wkrajina.jpg
images/slides/vcela-na-vrbe.jpg
images/slides/upeni-slatina-nad-upou.jpg
images/slides/starost-se-starostkou.jpg
images/slides/rozcesti.jpg
images/slides/ratiborice-zamek.jpg
images/slides/pietni-akce-pamatnik-generala-gablenze.jpg
images/slides/nove-mesto-nad-metuji.jpg
images/slides/mlyn-pl.jpg
images/slides/adr.jpg
images/slides/_zoo-dvur-kralove.jpg
images/slides/_zoo-dvur-kralove-safari.jpg
images/slides/_zima2.jpg
images/slides/_zima.jpg
Ubytování
Fotogalerie
Rezervace
Ceník
Okolí
Kontakt

Pro rodiny s dětmi

Mírně zvlněná krásná krajina podhůří Jestřebích hor, která uspokojí všechny typy návštěvníků, čistý horský vzduch, klidná atmosféra našeho rodinného ubytování a velké množství nejrůznějších možností, jak strávit volný čas, to jsou základní argumenty, proč zvolit dovolenou právě u nás.

Skvělou dovolenou a spoustu zábavy si zde užijete v létě i v zimě. K dispozici jsou vám kilometry značených turistických, cyklistických a běžeckých tras a desítky sjezdovek uzpůsobených i pro dětské lyžaře. dětské lyžování
V zimních měsících můžete bobovat nebo využít možnosti bruslení na soukromém rybníku přímo v areálu našich apartmánů.
Zoo V létě se osvěžíte u vody, nebo můžete poznávat celou řadu kulturních a přírodních památek našeho regionu. Ty nejzajímavější najdete v našich odkazech. Obzvlášť doporučujeme navštívit ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, muzeum stavebnice MERKUR nebo některé ze skalních bludišť.
Pokud se kromě poznávání okolí chcete také pobavit, můžete se inspirovat v sekci zábavy.
Pro děti je atraktivní také Úpění. Sjíždění řeky Úpy téměř na čemkoliv.
V posledních letech se hitem staly tzv. „pstružny“. Restaurace v nedalekém polském příhraničí, kde vám připraví rybu, kterou si sami chytíte.
Přímo ve Rtyni v Podkrkonoší je postaveno dětské hřiště s vyhlídkovou věží, z které si můžete prohlédnout nádherné panorama Krkonoš. hřiště
Z našeho regionu pochází známí čeští spisovatelé Alois Jirásek, Karel a Josef Čapkovi a žila zde také Božena Němcová. V okolí naleznete musea věnovaná těmto osobnostem a navštívit můžete i místa, která se objevila v jejich dílech. Například Babiččino údolí, kde dvakrát za rok „ožívají“ postavy z Babičky, knihy B. Němcové. Tyto znalosti děti jistě upotřebí při hodinách českého jazyka.
Nevšední zážitek pro vás i vaše děti může být i projížďka na koni.
 
Možností je opravdu celá řada, stačí si jen vybrat…